Hava Saldırısı Oyunu

Air Strike
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hava Saldırısı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hava saldırısı oyunu bilgisayarlarda aşağıdaki tuşlar kullanılarak oynanıyor;

W ve SPACEBAR boşluk bırakma tuşlarıyla ateş edin. A ile sola ve D ile de helikopteri sağa doğru hareket ettirin. Yön tuşlarıyla ileri geri hareket edip helikopteri kendi ekseni etrafında döndürün. M ile haritayı açıp kapatın.

Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde yapmak için ise aşağıdaki butonları kullanıyorsunuz;

D ve B ile ateş edin. A ile ileri C ile geri gidin. R ile sağa ve L ile sola doğru helikopteri hareket ettirin. Sağ ve sol yön butonlarına tıklayarak helikopteri kendi ekseni etrafında döndürün. Ekranın sol üst köşesindeki MAP butonuna tıklayarak haritayı açıp kapatabilirsiniz.

Hariya üzerinde kırmızı noktalı bölgeler saldırı yapacağınız noktalardır. Bu bölgelerde düşmana ait silah fabrikaları, hava savunma sistemleri, savaş uçakları ve para kutuları bulunuyor. Silah fabrikaları, savunma bataryaları ve savaş uçaklarına ateş edip yok etmeniz gerekiyor. 

Para kasaları, cephane kutuları ve benzin bidonlarını da helikoptere almanız gerekiyor. Helikopterin gölgesi kutuların ve benzin bidonlarının üzerine geldiğinde otomatik olarak aşağıya doğru bir ip salınıyor ve bunları yukarı doğru çekiyor. Füze ve mermileriniz bittiğinde savaşa devam edemiyorsunuz. Cephane kutularını alıp yeniden düşmana ateş ederek hava saldırısı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Düşmanın savunma bataryaları size füze atıyor. Eğer füzelerden kaçmazsanız yada kendinizi koruyamazsanız helikopteriniz yara alıyor ve parçalanarak yere düşüyor. Helikopteri koruyup harita üzerinde görünen tüm görevleri tamamlayarak bölümü bitirin ve bir sonraki bölüme geçiş yapın.

Yorumlar
OYUNLARIN KIRALI Berat OYUN EFSANE 2021-01-19 08:20:49
bence iyi 2021-01-16 21:22:57
Yorum Yaz