2 Kişilik Uçak Oyunu

Plane Racing Madness
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

2 Kişilik Uçak Oyunu Nasıl Oynanır ?

2 kişilik uçak oyunu oynarken birinci pilot yön tuşlarını, ikinci pilot ise "W, A, S, D" tuşlarını kullanıyor. N ile kamera açısını değiştiriyorsunuz. SOLO seçeneğiyle tek kişilik ve VERSUS seçeneğiyle de iki kişilik simülatör seçeneğini seçiyorsunuz. Her iki seçenekte de şampiyonluk, macera ve zamana karşı yarış seçenekleri bulunuyor. Parkurda bulunan OK işaretlerini takip ederek gideceğiniz yönü ayarlayabilirsiniz.

Her bölümde parkuru 3 defa turluyorsunuz. Her yarışa sizinle beraber 8 uçak katılıyor. Ekranın üst tarafından tur sayınızı ve sıralamanızı takip edebilirsiniz.Kaza yaptığınızda düştüğünüz yada çarptığınız noktadan yeniden doğuyorsunuz. Kaza yaptığınızda zaman kaybediyorsunuz. Bu durumda rakipleriniz size geçerek size fark atıyor. Parkurda bulunan onarım kutularını alarak zarar gören aracınızı tamir edebilirsiniz. 

Yarışlarda derece yaptığınızda puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak yeni hava araçları satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlerde daha çevik ve hızlı araçlar kullanarak 2 kişilik uçak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz