Uçak Sürme Oyunu

Real Airplane Simulator
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Uçak Sürme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Uçak sürme oyunu ekranının sağ tarafında bulunan kolu yukarı doğru sürüklediğinizde aracın hızını arttırıyorsunuz. Aşağı doğru sürüklediğinizde ise aracın hızını azaltıyorsunuz. "A, D" ve sağ sol yön tuşlarıyla aracı sağa sola çeviriyosunuz. "W" veya yukarı yön tuşlarıyla aracın önünü yukarı doğru kaldırıyorsunuz. "S" veya aşağı yön tuşlarıylarıyla da aracın önünü aşağı doğru indiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol kolunu kullanarak aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. "SWITCH VIEWS" butonuna tıklayarak aracı dışardan görebilirsiniz yada kokpitin içinden aracı kullanabilirsiniz.

Aracın ön tarafındaki yeşil renkli OK rotayı gösteriyor. Bu ok yönünde aracı kullanarak iniş bölgesine gidiyorsunuz. İniş bölgesine ulaştığınızda havada bulunan yolu takip edeip piste iniyorsunuz. Ekranın üst taraftaki panellerden hızınızı ve yüksekliğinizi inceleyebilirsiniz. Her bölümü tamamlamak için 10 dakika süre veriliyor. Sağ üst köşeden de kalan sürenizi takip edebilirsiniz. 

Araç peronlara değilde herhangi bir yere inip düşerse yada verilen süre içerisinde piste inemezseniz yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Eğer aracı piste indirebilirseniz bölümü tamamlıyorsunuz ve puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak yeni ve daha güçlü hava aracı satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha gelişmi bir hava aracı ile başlayarak uçak sürme oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Bu simülasyon ve simülatör uygulamasıyla kendinizi gerçek bir hava aracı kullanırken bulacaksınız ve eğlence dolu anlar yaşayacaksınız.

Yorumlar
galatasaray ne eski günleri 2019 da çıktı 2023-10-25 20:18:06
Yakup ah şu eski günler 2021-05-26 12:16:40
Yorum Yaz