Havaalanı Kule Oyunu

Air Traffic Control
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Havaalanı Kule Oyunu Nasıl Oynanır ?

Havaalanı kule oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek uçak ve helikopterlere rota çiziyorsunuz. Önce rota çizeceğiniz uçak yada helikopteri seçip sonra fare yada parmağınızı ekran üzerinde araçların ineceği perona kadar sürükleyerek yolu belirliyorsunuz. Uçaklar yada helikopterler ekrana gelmeden önce, gelecekleri yönde sarı renkli bir uyarı levhası görünüyor. Önce araçların ekrana giriş yapmasını bekleyin sonra da havadaki diğer uçak ve helikopterlere çarptırmayacak bir şekilde rota belirleyin.

Araçların peronlara güzenli bir şekilde iniş yapmasını sağlayarak puan kazanıyorsunuz. Her uçak yada helikopter için 1 PUAN kazanıyorsunuz. Toplam puanınızı ekranın üst taraındaki LANDED kısmından takip edebilirsiniz. Uçaklar yada helikopterler havada çarpışıp kaza yaptığı zaman yanıyorsunuz. Ekranın sol alt köşesindeki X2 butonuna tıklayarak araçların hızını arttırabilirsiniz yada yavaşlatabilirsiniz.

Toplamda 5 tane harita bulunuyor. Bölümlerde yüksek puan kazanarak diğer haritaların kilidini açıp havaalanı kule oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

 

Yorumlar
hrk harika 2022-12-25 13:59:32
isim yok KARDEŞİM ÇOK SEVDİ 2022-12-24 11:33:55
Yorum Yaz