Havaalanı Güvenlik Oyunu

Airport Security
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Havaalanı Güvenlik Oyunu Nasıl Oynanır ?

Havaalanı güvenlik oyunu pasaport kontrolü, manyetik x ray cihazı ile üst arama ve bavul kontrolü olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Yolcular pasaport kontrol noktasında sırayla pasaportlarını teslim edip kişisel bilgilerini memura söylüyor. Pasaport üzerinde isim, yaş ve meslek bilgileri bulunuyor. Ekranın üst tarafında verilen bilgiler ile pasaport bilgileri birebir tutarsa yeşil renkli PASS butonuna tıklayarak pasaportu onaylıyorsunuz. Bu bilgilerden bir tanesi bile farklı olursa SUSPICIOUS butonuna tıklayarak pasaportu iptal ediyorsunuz ve hemen güvenlik görevlilerini çağırıp yolcuyu tutukluyorsunuz.

İkinci aşamada yolcular X RAY cihazından geçerek üst aramaları gerçekleştiriliyor. Önce yolcunun tüm vücuduna manyetik alan verilerek metal kesici ve patlayıcı alet kontrolü yapılıyor. Sağ taraftaki ekranda metal parçalar siyah renkte görünüyor. Arama sonucu temiz çıkan yolcular için PASS butonuna tıklayarak ilerlemelerini sağlıyorsunuz. Üzerinde metal parça bulunan yolcular için ise önce SUSPICIOUS butonuna tıklayarak özel arama noktasına çağırıyorsunuz. Sonra yolcunun üstünü el dedektörü ile detaylı bir şekilde arayıp geçmesi yasak olan malzemeleri kutunun içine koyuyorsunuz sonra da tutukluyorsunuz.

Son bölümde ise yolcuların çantalarının içini kontrol ediyorsunuz. Eğer çantanın içinde uçağa alınması yasak olan bir malzeme bulunursa yolcuyu tutukluyorsunuz. ÇAnta temiz ise yolcunun uçağa binmesine izin veriyorsunuz. Yakaladığınız suçlular için puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SKIN bölümünden kontrol noktasına yeni masa ve dekor malzemeleri satın alabilirsiniz. Ayrıca güvenlik görevlileri için yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha gelişmiş bir kontrol noktasında havaalanı güvenlik oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Mobil marketlerde Airport Securty adıyla da bulunan bu uygulamayla farklı bir macera deneyimi edinin.

Yorumlar
fasaraka güzel oyun 2022-09-11 19:59:31
Talya Vay be! Harika olmuş. Karakterlerin tipleri de muhteşem. 2022-08-26 07:54:25
pala güzel oyun 2022-06-23 09:30:21
Sema güzel 2022-06-17 14:31:13
güzellik oyun harika 2022-05-29 09:27:09
sane gzl 2022-05-28 12:25:19
Yorum Yaz