Uçaksavar Oyunu

Anti Aircraft 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Uçaksavar Oyunu Nasıl Oynanır ?

Uçaksavar oyunu fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek oynanıyor. Fare yada parmağınızla savaş gemisinde bulunan roketatar namlusunu çeviriyorsunuz. Düşman uçakları saldırı yapacağı zaman savaş gemisinin radarına yakalanıyor ve radar size haber veriyor. Radar ekranın alt tarafında yeşil daire şeklinde görünüyor. Radarın içindeki kırmızı noktalar ise düşman uçaklarının sayısını ve konumunu gösteriyor. Roketatar namlusunu radardaki kırmızı noktalar doğrultusuna çevirerek düşman hava kuvvetlerini hedefinize alın. Uçaklar hedef noktasına geldiğinde roketatar otomatik olarak ateş etmeye başlıyor.Yara alan düşman hava kuvvetleri havada infilak ederek denize düşüyor.

Ekranın üst tarafında saldırı yapan düşman uçaklarının sayısı ve sağ tarafta ise savaş geminizin gücü görünüyor. Uçaklar gemiye belli bir mesafe yaklaşınca ateş ederek geminizi sulara batırmaya çalışıyor. Ekranın sağ tarafındaki gücünüz sıfırlanında geminiz sulara batıyor ve sizde yanıyorsunuz. Böylece aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için uçaklar radarda belirir belirmez hemen ateş edip onları yok ederek uçak savar oyunu oynayın. 

Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. SKIN bölümünden yeni uçaksavar bataryaları ve THEMES bölümündende farklı temalar satın alabilirsiniz.

 

Yorumlar
doktor güzel hatta güzel ötesi 2021-04-26 11:12:17
efilo oyun süper 2021-04-26 09:48:07
Yorum Yaz