Uçak Savaşı Oyunu

Aircraft Space Turret
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Uçak Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Uçak savaşı oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarıynı kullanarak aracın namlusunu yukarı aşağı ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. "J" ile mermi, "L" ile füze ve "K" ile de bomba atıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek namluyu hareket ettiriyorsunuz. Sağ taraftaki mermi, bomba ve füze butonlarına tıklayarak ta ateş ediyorsunuz. CHANGE VIEW butonuna tıklayarak görüş açınızı değiştirebilirsiniz. Ekranı aracın içinden yada dışından görebilirsiniz. AUTOFIRE özelliğini açarak düşman kuvvetleri menzilinize girdiğinde otomatik olarak ateş edebiliyorsunuz.

Ekranın sol üst köşesinde radar bulunuyor. Radarın merkezindeki mavi ok işareti sizin konumunuzu ve kırmızı renkli noktalar ise düşman kuvvetlerinin konumunu gösteriyor. Düşman kuvvetleri menzilinize girdiğinde mermi, bomba veya füze butonlarına tıklayarak saldırı yapıyorsunuz. Her bölümde farklı sayıda düşman aracını vurup yok ederek bölümü tamamlamanız gerekiyor. Ekranın üst tarafındaki panelde vurduğunuz düşman aracı sayısını ve kullandığınız aracın kalan gücünü takip edebilirsiniz. Aracınız düşman kuvvetleri tarafından vurulup ağır hasar gördüğünde yere düşüyor. Bu durumda yanıyorsunuz.

Açılış sayfasından classic mode, PC mode, survival mode, battle mode ve defence mode olmak üzere 5 farklı seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden birini seçerek uçak savaşı oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Her seçenekte bölümleri tamamladığınızda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak yeni ve daha güçlü araçlar ve daha güçlü silahlar satın alabilirsiniz.

Yorumlar
ATAKAN iyi 2021-01-17 21:26:48
mehmet güze ben beğendim 2014-12-19 23:46:46
Yorum Yaz