Hamburger Dükkanı Oyunu

Burger Now
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hamburger Dükkanı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hamburger dükkanı oyunu ekranının alt tarafında aşçı ve üst tarafında ise lokantaya gelen müşteriler görünüyor. Müşterilerin üst tarafında bulunan dikdörtgen balon içinde istedikleri ekmek araları ve içecekler görünüyor. Müşterilerin kafasının yanında ise bekledikleri süre görünüyor. Müşteriler belli bir süre bekleyip siparişleri kendilerine verilmezse sinirlenerek restoranı terk ediyorlar.

Alt taraftaki tezgahın üzerinde köfte, tavuk eti ve dana etinden oluşan etler pişiyor. Tezgahın sol tarafında normal, kepekli ve çavdar ekmekleri ile ekmek arasına konulacak yumurta, domates ve yeşillikler bulunuyor. tezgahın sağ tarafında ise portakal ve üzüm suyundan oluşan meyve suları, patates kızartması ve çöp kovası bulunuyor.

Tezgahın alt tarafında bulunan etlerin üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak tavaya koyuyorsunuz. Sol taraftaki tabağın üzerine ekmek koyuyorsunuz. Etleri yakmadan pişirip ekmeğin arasına yerleştiriyorsunuz. Siparişe göre ekmeğin arasına dilim kaşar, marul, soğan, salata gibi ek malzemelerde yerleştiriyorsunuz. Hazırlana şiparişin üzerine tıklayarak müşteriye servis yapıyorsunuz. Tezgahın en solunda da içecek makinesi bulunuyor. Buradan da içecekleri hazırlayıp servis yapıyorsunuz. Müşterilere teslim ettiğiniz her siparişle para kazanıyorsunuz.

Ekranın üst tarafındaki gösterge panelinden kasanızda biriken para miktarını, satacağınız ekmek arası sayısını ve müşteri sayısını takip edebilirsiniz. Paralarınızı kullanarak mutfağınıza yeni ürünler satın alıp menünüzü geliştirebilirsiniz. Böylece işletmenizi daha da büyütüp daha çok müşteriye hizmet ederek hamburger dükkanı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Serpil Elmas Sevdim. 2020-09-13 12:06:31
dila kent canım çekti 2020-07-08 07:39:29
erol çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim 2020-05-07 11:49:37
naime bçok güzel 2020-04-29 11:57:46
DİLARA KAYNAK ÇOK güzel herkese siparişini çok hızlı veriyorum ve para kazanıyorum 2020-04-26 11:36:40
zamire isaeva cok iyi oyun bayildim. 2020-04-21 13:55:38
Yorum Yaz