Burger Dükkanı Oyunu

Cooking World Reborn
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Burger Dükkanı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Burger dükkanı oyunu ekranın alt tarafında mutfak ve üst tarafında ise restorana gelen müşteriler görünüyor. Müşterilerin üst tarafında bulunan dikdörtgen balon içinde siparişleri görünüyor. Siparişler ekmek arası, patates kızartması ve içeceklerden oluşuyor. Müşterilerin kafasının yanında ise bekledikleri süre görünüyor. Müşteriler belli bir süre bekleyip siparişleri kendilerine verilmezse sinirlenerek restoranı terk ediyorlar. Eğer müşteriler restoranı terkederse yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Alt taraftaki tezgahın üzerinde köfte ve patates kızartması pişiyor. Tezgahın alt tarafından ekmek ve patatesleri alıp pişiriyorsunuz. Sağ tarafta ise ekmek arasına konulacak domates ve yeşillikler bulunuyor. Tezgahın sol tarafında ise meyve suyu hazırlama makinesi bulunuyor. Hazırlanan siparişlerin üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp müşterilerinize servis ediyorsunuz. Her servis sonunda para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları harcayarak UPGRADE bölümünden mutfağınıza yeni pişirme ocakları, tavalar, meyve suyu makineleri ve bardaklar satın alabiliyorsunuz. Böylece burger dükkanı oyunu oynarken daha kısa sürede daha çok müşteriye yiyecek hazırlayarak bölümleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Ekranın üst tarafından bölümü tamamlamak için verilen süre, müsteri sayısı ve kasanızda bulunan para miktarını takip edebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz