Bebek Maması Hazırlama Oyunu

Baby Food Cooking
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bebek Maması Hazırlama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bebek maması hazırlama oyunu meyveli süt hazırlama, meyve suyu yapma ve çorba yapma olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Her bir bölümde acıkan çocuklara yiyecek hazırlıyorsunuz. Meyveli süt yada puding hazırlarken önce parça pipetlerden oluşan bulmacayı çözüyorsunuz. Sonra hazırlayacağınız pudingin çeşidini seçip biberona doldurun. Biberonu çalkalayıp çocuğun karnını doyurun. 

Meyve suyu hazırlarken ağaçtan meyve toplamanız gerekiyor. Sepetin içine düşen meyveleri doldurmaya çalışın. Yaprakları sepete koymamaya çalışın. Ekranın sağ tarafında görünen gösterge dolduğunda meyveleri meyve sıkma makinesine koyup makineyi çalıştırın. sıkılan meyve suyunu bardağa doldurup çocuğa içirin. Son bölümde ise bebeğe çorba yapıyorsunuz. Önce bahçeyi hortumla sulayıp sebze yetiştirin. Sebzeleri sepete doldurarak toplayın. Sonrada tencerede çorba yapıp çocuğa içirerek bebek maması hazırlama oyunu oynamayı tamamlayın.  

Yorumlar
sulsefa oyun cok guzel 2020-08-13 13:56:01
dila kent arkadaşlar bugün küçük bir nedenden dolayı video yayınlamadım ama cuma günü saat 17. 00 te harika bir video var yani gelicek sizi çok seviyorum 2020-08-12 18:11:59
Yorum Yaz