Yemek Çılgınlığı Oyunu

Cooking Madness
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yemek Çılgınlığı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yemek çılgınlığı oyunu ekranının üst tarafında müşteriler ve alt tarafında mutfak tezgahı bulunuyor. Mutfak tezgahının sol tarafında ızgara ve sağ tarafında ise salatalık, domates, marul gibi yiyecekler ve içecek makinesi bulunuyor. Müşteriler sırayla tezgahın önüne gelerek siparişlerini veriyor. Müşterilerin siparişleri yan taraflarındaki panelde görünüyor. Bu panelde müşterilerin siparişlerini bekleme süresini de takip edebilirsiniz. Bu süre içerisinde siparişleri teslim edemezseniz müşteriler restoranı terk ediyor ve yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Her bölümde farklı sayıda müşteriye yiyecek servisi yaparak para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki panelden müşteri sayısını ve kazandığınız para miktarını takip edebilirsiniz. Kazandığınız paraları kullanarak mutfağınıza yeni yiyecek ve içecek çeşitleri, ızgara ve tabaklar satın alabilirsiniz.

Yemek çılgınlığı oyunu oynarken fare yada parmağınızla önce etlerin üzerine tıklayıp ızgaraya diziyorsunuz. Izgara üzerinde etler pişme seviyesi görünüyor. Etler yanmadan tabaklara koyuyorsunuz. Yanan etlerin üzerine tıklayarak çöpe atıyorsunuz. Müşterilerin isteklerine göre etin yanına domates veya salatalık ekleyerek servisi gerçekleştiriyorsunuz. Tüm müşterilere servis yapıp bölümü tamamlayın ve bir sonraki bölüme geçiş yapın.

Yorumlar
şevval sena keskin iyi 2024-04-21 11:29:20
şevval sena güzel 2023-12-31 16:40:06
Yorum Yaz