Yemek Çılgınlığı 2 Oyunu

Cooking Frenzy
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yemek Çılgınlığı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yemek çılgınlığı 2 oyunu ekranının üst tarafında müşteriler ve alt tarafında mutfak tezgahı bulunuyor. Mutfak tezgahında salatalık, domates, marul gibi yiyecekler, içecek makinesi ve etleri pişirmek için ocak bulunuyor. Müşteriler sırayla tezgahın önüne gelerek siparişlerini veriyor. Müşterilerin siparişleri yan taraflarındaki panelde görünüyor. Bu panelde müşterilerin siparişlerini bekleme süresini de takip edebilirsiniz. Bu süre içerisinde siparişleri teslim edemezseniz müşteriler restoranı terk ediyor.

Her bölümde farklı sayıda müşteriye yiyecek servisi yaparak para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki panelden müşteri sayısını ve kazandığınız para miktarını takip edebilirsiniz. Kazandığınız paraları kullanarak mutfağınıza yeni yiyecek ve içecek çeşitleri, ızgara ve tabaklar satın alabilirsiniz.

Yemek çılgınlığı 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızla önce etlerin üzerine tıklayıp ızgaraya diziyorsunuz. Pişen etleri ekmeklerin içine yerleştirin. Sonra müşterilerin isteklerine göre etin yanına domates veya salatalık ekleyerek servisi gerçekleştiriyorsunuz. Tüm müşterilere servis yapıp bölümü tamamlayarak bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Yorumlar
burger çok güzel oyun oynadım tavsiye ederim 2024-06-05 17:25:30
TAEHYUNG mukemmel bir oyun 2024-04-13 18:04:14
Yorum Yaz