Bekarlığa Veda Partisi Kıyafetleri Oyunu

Superheroes Bachelorette Party
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bekarlığa Veda Partisi Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bekarlığa veda partisi kıyafetleri oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için giysi, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz.

Son bölümde ise kızların fotoğraf çekilmesi için arka planı ayarlayarak bekarlığa veda partisi kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ecedoyoung cok zevkli bir oyun 2023-02-11 01:22:35
Yorum Yaz