Düğün Hazırlığı 2 Oyunu

Dream Wedding Planner
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Düğün Hazırlığı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Düğün hazırlığı 2 oyunu yüz temizleme, makyaj yapma, gelinlik ve damatlık giydirme, pasta yapma ve nikah merasimi olmak üzere 6 bölümden oluşuyor. Güzellik salonu bölümünde ekranın alt tarafındaki malzemeleri kullanarak özel krem ve sabunlarla gelin kızın yüzünü temizliyorsunuz. Uzayan kaşlarını kesip yüzündeki nokta ve sivilceleri yok ediyorsunuz. Sağ üst köşedeki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümünde ektranın alt tarafında bulunan fondaten, göz makyajı, göz rengi, kirpik ve kaş çizme ve ruj menü butonlarını kullanarak gelinin yüzüne bakım yapıyorsunuz. Menülerin sağ ve sol tarafındaki OK butonlarına tıklayarak diğer seçenekleri de görebilirsiniz. Menülerin içindeki seçenekler ekranın sağ tarafındaki pencerede görünüyor. Buradan istediğiniz seçeneği tıklayıp kızın yüzüne makyaj yapıyorsunuz.

Gelinlik giydirme bölümünde ekranın alt tarafında gelinlik, duvak, ayakkabı, takı, saç modeli ve çiçek menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ise ekranın sağ tarafındaki pencerede sıralanmıştır. Buradan istediğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak gelini giydiriyorsunuz. 

Damat giydirme bölümünde ekranın alt tarafında pantolon, ceket, ayakkabı, gömlek, ve kıravat menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ise ekranın sağ tarafındaki pencerede sıralanmıştır. Buradan istediğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak damatı giydiriyorsunuz. Pasta yapma bölümünde ekranın alt tarafında pasta, masa ve süsleme menüleri bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ise ekranın sağ tarafındaki pencerede sıralanmıştır. Buradan istediğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak pastayı tasarlıyorsunuz. Son bölümde ise nikah törenini gerçekleştirerek düğün hazırlığı 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
samira rose011 mük 2024-07-14 12:44:27
jiyan MUQ 2024-05-21 15:42:12
Yorum Yaz