Elsa Makyaj Oyunu

Ice Queen Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa Makyaj Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa makyaj oyunu 3 ana aşamadan oluşuyor. Her 3 bölümde de ekranın alt tarafında bulunan makyaj ve bakım malzemelerini sırasıyla kullanıyoruz. Ekranın sağ ve sol tarafında bulunan kırmızı oklara tıklayarak bir sonraki ve bir önceki aşamaya geçebilirsiniz. Bir bölümden diğerine geçmek için ise ekranın sağ üst köşesinde görünen kırmızı ok butonuna tıklamanız gerekiyor.

İlk aşamada frozen prensesinin yüzüne özel kremler ile bakım yapıyoruz. Sabunla prensesin yüzünü yıkayıp havluyla kuruluyoruz. Sonra özel kremler sürüp kızın yüzünü suyla temizliyoruz. Kızın kaşlarını ve yüzünde oluşan sivilceleri teker teker temizliyoruz. Portakal dilimleriyle göz ve çevresinde oluşan kırışıklıkları yok ediyoruz. Son olarak ta prensesin yüzünün tamamına fondaten sürüp iyice cilde yedirerek bu bölümü tamamlıyoruz.

İkinci bölümde prensese saç modeli ve lens rengi belirliyoruz. Alt tarafta bulunan malzemelerin üzerine tıkladığınızda ekranın sağ tarafında seçtiğiniz malzeme ile ilgili seçenekler geliyor. Buradan istediğiniz seçeneği tıklayarak sonuçları hemen prenses Elsa üzerinde görüyorsunuz. Bu bölümde saç modeli, lens rengi, kaşların rengi ve şeklini, göz çevresine yapılacak makyaj türü, kirpiklerin şekli ve dudaklara sürülecek ruja karar veriyorsunuz. 

Son bölümde ise Elsa'ya prenses elbisesi, pelerin ve ayakkabı giydirip kolye ve bilezik gibi takılar takarak elsa makyaj oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Yorumlar
Liana normal 2020-11-05 07:29:47
lpsm miniş DÜNYASI TV AY OYNA OYNA BİTMEDİ BENCE ORTALAMA ZEVKLİ 2020-10-29 09:54:45
okan aslan çok güzel ve zevkli bir oyun 2018-01-19 19:08:20
Yorum Yaz
yat kiralama-elexbet yeni adresi-bets10 giriş adresi-
yat kiralama-elexbet yeni adresi-bets10 giriş adresi-