Elsa Oyunları

Elsa oyunları kategorimizde makyaj yapma, elbise giydirme, gelinlik giydirme, ameliyat yapma, doktor, bebek bakma, boyama, güzellik salonu ve yapboz gibi bir çok farklı uygulama bulunuyor.

Giydirme uygulamalarında Buzlar Kraliçesine sarayda giyeceği kıyafetler seçiyorsunuz. Ayrıca yakışıklı prens ile evlenecek olan Frozen Kraliçesi üzerinde birbirinden güzel gelinlik modelleri deniyorsunuz. Ameliyat yapma uygulamalarında geçirdiği kazalar sonucu kolu, bacağı ve kalçası kırılan prensesin kemiklerini yapıştırarak tedavi ediyorsunuz. Doktor uygulamalarında halime olan prensesin doğum kontrollerini yapıp virüslere karşı aşı olmasını sağlıyorsunuz. Bebek bakma uygulamalarında küçük prenseslerin karnını doyurup altlarını değiştirerek ilgileniyorsunuz. Boyama yapma uygulamalarında karlar ülkesindeki sarayları ve prensesleri istediğiniz renkte boyayarak kendinize istediğiniz gibi bir dünya yaratıyorsunuz. Güzellik salonu uygulamalarında prenseslerin sivilcelerini temizleyip uzayan kaşlarını kesiyorsunuz. Özel hazırlanmış kremlerle yüzlerine bakım yapıp ciltlerinin nefes almasını sağlıyorsunuz. Bu şekilde prenseslerin yüzleri daha canlı görünüyor. Makyaj yapma bölümlerinde kraliçelerin dudaklarına ruj ve yüzüne fondaten sürüyorsunuz. Kirpik takıp kaş çizerek yüzün şekillenmesini sağlıyorsunuz. Göz çevresini boyayarak prenseslerin dikkat çekmesini sağlıyorsunuz. Yapboz uygulamalarında ise karlar ülkesine ve prenseslere ait resimleri önce küçük parçalara ayırıyorsunuz. Sonra da parçaları doğru yerlerine yerleştirip resimleri tamamlıyorsunuz.

Kategorimizde bulunan uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir. Bu şekilde elsa oyunları oynarken her bir uygulamada Karlar Ülkesi Prensesleri ile farklı bir maceraya başlayarak eğlenceli ve zevkli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Elsa Oyunları

Tüm Elsa Oyunları

1 2 3 4 5 »