Anna'nın Düğünü Oyunu

Runaway Bride Drama Wedding
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Anna'nın Düğünü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Anna'nın düğünü oyunu gelinlik giydirme, Elsa için kıyafet seçimi ve nikah salonunun tasarımı olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Sevgilisi ile kaçan evin küçük prensesi için sade bir nikah töreni yapılacaktır. Bunun için prensesleri ve nikah salonunu hazırlamanız gerekiyor.

Gelinlik giydirme bölümünde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise karlar ülkesi kraliçesi bulunuyor. Giysi dolabından prenses için saç modeli, duvak, gelinlik ve çiçek seçimi yapıyorsunuz. Menülerin içinde bulunan seçenekler ekranın en sol tarafında görünüyor. Sağ alt köşedeki yeşil renkli OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Gelinin nedimesi ablası prenses Elsa'dır. Elsa için de kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise karlar ülkesi kraliçesi bulunuyor. Giysi dolabından prenses için saç modeli, kıyafet, çanta ve eldiven. Yine aynı şekilde menülerin içinde bulunan seçenekler ekranın en sol tarafında görünüyor. Dekorasyon bölümünde ekranın alt tarafında bulunan duvar rengi ve zemin parkeleri, masalar, masalara konulan çiçekler, düğün pastası ve perdeleri tasarlayarak anna'nın düğünü oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
buse oyun mükemmel 2022-08-10 18:43:28
Zehra İYİ 2022-07-24 08:37:10
Yorum Yaz