Elsa ve Anna Makyaj Oyunu

Besties Makeover Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elsa ve Anna Makyaj Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elsa ve anna makyaj oyunu, yüz bakımı, makyaj ve giydirme olmak üzere 3 aşamadan oluşuyor. Aynı işlemleri frozen kardeşlerin her ikisi içinde ayrı ayrı gerçekleştiriyorsunuz. Yüz bakımı bölümlerinde ekranın sağ ve sol tarafında bulunan malzemeleri kullanıyorsunuz. Önce prenseslerin yüzünü sabunlu suyla yıkayıp havluyla kuruluyorsunuz. Doğal maskelerle prenseslerin yüzüne maske yapıp temizliyorsunuz. Cımbızla kaşlara şekil verip sivilceleri teker teker patlatıyorsunuz. 

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında ruj, fondaten, göz makyajı ve lens menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ekranın sağ tarafındaki pencerede görünüyor. İstediğiniz seçeneğin üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak prensesleri güzelleştiriyorsunuz. 

Giydirme bölümlerinde ekranın alt tarafında küpe, kolye, saç modeli ve kıyafet menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ekranın sağ tarafındaki pencerede bulunuyor. İstediğiniz kıyafeti prenseslerin üzerinde görmek için fare yada parmağınızla üstüne tıklamanız gerekiyor. Her iki prensesi de baloya hazır hale getirerek elsa ve anna makyaj oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
jemre ben elsa we anna makyaj oynuny çok sevdım side sevdinizmi. 2017-08-08 12:17:59
Yorum Yaz