Barbie Okul Kıyafetleri Oyunu

Babs New Girl In School
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie Okul Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie okul kıyafetleri oyunu günlük sınıf, spor ve parti elbiseleri seçme olmak üzere toplam 4 bölümden oluşuyor. Her bölümde kıza makyaj yapıp giysi giydiriyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında ruj, göz makyajı, kaş ve kirpik çizme ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kız bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızı giydirebilirsiniz. Dolaptan kız için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri hem günlük giysileri seçerken, hem spor giysileri seçerken ve hemde parti giysileri seçerken gerçekleştirerek barbie okul kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
cellatın kızları ÇOK GÜZEL BİR OYUN BAYILDIM TAVSİYE EDERİM 2023-08-28 21:24:07
ceren kir4l suber oyun knk oynyın 2023-05-29 16:47:59
Yorum Yaz