Barbie ve Arkadaşları 2 Oyunu

Babs And Friends Tokyo Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie ve Arkadaşları 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie ve arkadaşları 2 oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 kıza Tokyo seyahati için makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Bu resimlere sırayla tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın altındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek barbie ve arkadaşları 2 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
merve.özkul çok.güzel.oyun.çok.iyi 2023-02-23 14:11:13
Yorum Yaz