Barbie ve Arkadaşlarını Giydirme Oyunu

Bonnie And Bffs Valentine Day Party
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie ve Arkadaşlarını Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie ve arkadaşlarını giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 3 kıza sevgililer günü için makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Bu resimlere sırayla tıklayarak 6 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın orta kısmında kızlar bulunuyor. Ekranın sağ ve sol tarafında ise makyaj malzemeleri bulunuyor. İstediğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak kızın yüzüne uyguluyorsunuz. Bu bölümde kızlar için ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, yanaklara sürülen fondaten, küpe ve kolye bulunuyor. Ekranın alt tarafındaki sağ sol oklara tıklayarak seçenekler arasında geçiş yapabilirsiniz. Sağ alt taraftaki DONE yazan butona tıklayarak ta bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın yanındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 3 kız içinde gerçekleştirerek barbie ve arkadaşlarını giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
fidan çok güzel teşekkürler 2023-03-01 18:43:11
kore delisi gözəl oyundur 2022-04-13 11:10:40
gorge nice 2022-04-07 13:47:12
fidan bu oyun iyi oyun 2022-04-07 06:25:03
Yorum Yaz