Barbie ve Sevgilisi Oyunu

Ellie And Ben Insta Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie ve Sevgilisi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie ve sevgilisi oyunu ile genç çiftlere güzellik yarışması, buluşma, parti ve düğün için kıyafet ve takı seçimi yapıyorsunuz. Kız ve erkeğe seçtiğiniz kıyafetleri instagram sayfasında paylaşıp yeni bir moda akımı geliştiriyorsunuz.

İlk bölümde kız ve erkek için yarışma için seçim yapıyorsunuz. Ekranın sağ tarafında kıyafetlerin ve takıların bulunduğu giysi dolabı ve sol tarafında ise kız veya erkek bulunuyor. Dolabın takı, gözlük, çanta, elbise, saç modeli rafları bulunuyor. Dolabın sol tarafındaki butonları kullanarak raflar arasında geçiş yapabilirsiniz. Üstüne tıkladığınız ürünü kız veya erkek üzerinde görmek için tıklamanız yeterlidir. Her bölüm başında kız ve erkek istedikleri kıyafetleri ve takıları MY MOOD kısmında size tarif ediyor. Dolaptan kız ve erkeğin istediği kıyafetleri seçerek bölümü tamamlıyorsunuz. Elbiseleri üstünde deneyen kız ve erkek sütüdyoda fotoğraf çekip resimlerini instagram sayfalarında paylaşıyor. Gelen beğeni ve yorumlara göre sosyal medyada bir instagram modası yaratıyorlar. Diğer bölümlerde de kız ve erkeğin istediği ürünleri satın alıp giydirme işlemini gerçekleştirerek barbie ve sevgilisi oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
blekpınink deniz oyun harika bayıldım ozellikle kıyafetler beni costurdu harika oyun yapımcıya tesekkur ediyorum her gun oynuyorum ayruıca 2022-12-22 15:03:53
popiit cok guzelbir oyun massalah 2022-10-07 10:41:24
Yorum Yaz