Gelin Makyajı Oyunu

Wedding Makeover Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gelin Makyajı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gelin makyajı oyunu yüz temizleme, makyaj yapma ve gelinlik giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Menü sayfasındaki 3 farklı kızdan bir tanesinin üzerine tıklayarak seçin. Ekranın alt tarafındaki malzemeleri sırasıyla kullanıp bir sonraki aşamaya geçin. Ekranın sağ alt köşesindeki pembe renkli ok butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Bölüm sonlarında ise ekranın üst tarafındaki oka tıklayarak bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

İlk önce yüz temizleme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. ŞAmpuan ve saç kremiyle kızın saçını yıkayıp fön makinesiyle kurulayın. Her aşamadan sonra ekranın her yerinde küçük küçük yıldızlar oluşuyor. Bu görevin tamamlandığı anlamına geliyor. Kızın yüzünü özel sabun ile yıkayıp havluyla kurulayın. Sivilceleri temizleyin, kaşlara şekil verin ve göz torbalarını yok edin. Sonra da nemlendirici yüz maskesi yaparak yüz temizleme bölümünü tamamlayın.

Makyaj yapma bölümünde saç modeli, kirpik, kaş, ruj, fondaten ve küpe çeşitlerini seçiyorsunuz. Her aşamada ekranın sağ tarafında görünen seçeneklerden birini beğenip onu uyguluyorsunuz. 

Gelinlik giydirme bölümünde güzel kıza gelinlik, eldiven, ayakkabı, duvak ve takı beğeniyorsunuz. Bu bölümde ekranın alt tarafında menü butonları bulunuyor. Her menünün içinde bulunan ürünler ekranın sağ tarafındaki bölmede görünüyor. Beğendiğiniz ürünün üzerine tıklayıp seçme işlemini gerçekleştirip ürünü güzel kızın üzerinde görebilirsiniz. Son aşamada ise düğün fotoğrafının çekileceği mekanı beğenip deklanşöre basarak gelin makyajı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
aynur guzel oyun 2021-04-24 12:52:03
oyun ZEYNEBİ ben beyendım güzel 2021-01-03 19:40:38
BiRİ güzelmiş 2020-12-13 10:30:08
Yorum Yaz