Büyük Beden Gelinlik Giydirme Oyunu

Plus Size Wedding
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Büyük Beden Gelinlik Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Büyük beden gelinlik giydirme oyunu ile arkadaşlarının düğününe hazırlanan 4 kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kıza ait makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümleri, gelinlik giydirme ve gelinin arkadaşlarını giydirme olmak üzere iki farklı tarzdadır. Gelinlik giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise gelin kız bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp gelini giydirebilirsiniz. Dolaptan gelin için gelinlik, saç modeli, duvak, takı ve çiçek seçebilirsiniz. Gelinin arkadaşlarını giydirme bölümlerinde ise giysi dolabından kızlara geniş beden kıyafet, saç modeli, çanta, takı ve çiçek seçerek büyük beden gelinlik giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
zülal galp sami oyun çok güzel ancak sonda tasarladığımız daha doğrusu giydirdiğimiz karakterleri görebilsek daha iyi olmaz mı 2022-07-11 09:22:01
100leş çok güzel 2022-07-10 11:58:45
Yorum Yaz