Marie Anne Oluyor Oyunu

Marie Become A Mommy
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Marie Anne Oluyor Oyunu Nasıl Oynanır ?

Marie anne oluyor oyunu eşya toplama, makyaj yapma ve elbise giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Her bölümün başlama butonları menü sayfasında resim olarak görünüyor.

Eşya toplama bölümünde listede bulunan biberon şisesi, çocuk bezi, ıslak mendil ve emzik gibi malzemeleri odanın içinden bularak çantaya yerleştiriyorsunuz. Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise hamile kadın bulunuyor. Dolabın yan tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan hamile kadın için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçerek marie anne oluyor oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
YAĞMUR oyun çok çok çok güzel mükemel videonun sonunda bebeğin sesi geldi 2022-03-06 18:12:15
fidan cok cok cok iyi oyun 2022-03-05 15:09:13
Yorum Yaz