Moda Polisi 3 Oyunu

Fashion Police Officer
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Moda Polisi 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Moda polisi 3 oyunu ile şirketlerde çalışan ofis kızları için yeni trendlere uygun tarzlar yaratırsınız. Gözaltına aldığınız kızların önce yüzünü yıkayıp, makyaj yapıyorsunuz sonra da elbise seçimi  işlemi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan yüz temizleme, makyaj yapma ve giysi giydirme butonlarına tıklayarak moda polisi 3 oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Yüz yıkama bölümünde ekranın sağ tarafındaki su, sabun ve havlu menü butonları bulunuyor. Sırayla bu malzemeleri kullanıp kızın yüzünü temizliyorsunuz. 

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri tüm ofis çalışanları içinde gerçekleştirerek moda polisi 3 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
esma oyun.gercekten co.k gusel. ben 8 yasndaim ve hala oynu.yorum her yasta.insanin oynica bise 2023-08-25 19:52:51
Yorum Yaz