Polis Kovalamaca Oyunu

Cop Chase
Tam Ekran

Polis Kovalamaca Oyunu Nasıl Oynanır ?

Polis kovalamaca oyunu ile hırsız polis kapışması yapın. Ekranda bulunan sarı renkteki elmas ve mücevherleri toplayarak hırsızlık yapın. Peşinize takılan polislere yakalanmadan onlardan kaçın. 

İki tane can hakkınız bulunuyor. Bu can haklarınız ekranın üst tarafında kalp şeklinde görünüyor. İki defa ölürseniz oyun bitiyor ve yenisi başlıyor. Topladığınız elmaslar ekranın solüst köşesinde görünüyor. Oyun bitse bile burada topladığınız elmaslar sıfırlanmıyor ve bir sonraki oyunda yine aldığınız elmaslar buradakilerin üzerine ekleniyor. Oyunda geçirdiğiniz her süre size puan olarak dönüyor. Puanlar ise yandığınızda sıfırlanıyor.

Topladığınız elmaslar belli bir sayının üzerine çıktığında yeni arabalar satın alabiliyorsunuz. Bunu bölüm geçişlerinde bulunan menü sayfasındaki araba butonuna tıklayarak gerçekleştirin. 50 elmasın üzerine çıktığınızda ilk yeni arabanızı alarak hırsız polis kovalamaca oyunu oynayın.

Yorumlar
rufet super 2019-04-09 05:35:42
boşver SAĞOL :) 2019-04-03 14:25:15
selena oyunu hiç oynamadım. ama yorumu yazdıktan hemen sonra oyniyacağım. Oyunu oynayınca hemen geri döneceğim .size iyi oyunlar dilerim. 2019-01-30 16:13:57
Yorum Yaz