Moda Polisi 2 Oyunu

Hollywood Fashion Police
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Moda Polisi 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Moda polisi 2 oyunu ile Hollywood sokaklarında demode halde gezen kızları durdurup yeni bir tarz oluşturarak yeniden gezmelerine izin verin. Gözaltına aldığınız kızlara makyaj yapıp elbise seçimi  işlemi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, piercing takma ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek moda polisi 2 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ad yok yani öncelikle oyun mükemmel yani çok beğendim 2022-06-08 05:46:35
isimsiz kişi ad yok güzel 2022-06-07 13:33:14
sana ne MÜKEMMEL ÖTESİ 2022-06-07 12:53:16
Yorum Yaz