Card Shuffle Sort Oyunu

Card Shuffle Sort
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Card Shuffle Sort Oyunu Nasıl Oynanır ?

Card shuffle sort oyunu oynarken aynı renkli kartları üst üste dizip yok olmalarını sağlıyorsunuz. Ekranın alt tarafında DEAL butonu ve üst tarafında ise kartların dizileceği dikdörtgen alanlar bulunuyor. DEAL butonuna tıklayarak üst tarafa yeni ve farklı renklerde kartları dağıtıyorsunuz. DEAL butonunun alt tarafında kullanabileceğiniz kart sayısı ve bu kartları kullanmak için kalan süre görünüyor.

Ekranın üst tarafındaki kartların yerleştirileceği alanlardan bazılarının kilidi açık bazılarının da kilidi kapalıdır. Kartları dizme alanına yerleştirdiğinizde yok oluyor. Kartların yok olması için belli bir sayıya ulaşmanız gerekiyor. Kartlar yok oldukça puan kazanıyorsunuz. Ekranın sağ üst köşesinden puanınızı takip edebilirsiniz. Üst üste kart yok etme gerçekleştirdiğinizde farklı bir renk kart seçeneğinin kilidini açıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesindeki göstergedende yeni kart seçeneğini çıkarma grafiğini inceleyebilirsiniz. Puanlarınızı kullanarak kilitli olan kart alanlarının kilidini açabilirsiniz. Böylece kartları düzenlerken daha fazla alanı kullanabilirsiniz.

Kartları düzenlerken önce fare yada parmağınızla bir kart destesinin üstüne tıklayıp seçiyorsunuz. Sonra boş olan yada seçtiğiniz kartla aynı renkte olan bir alana tıklayarak kartları yeni yere taşıyıp diziyorsunuz. FArklı bir renk kartın üstüne başka renkte bir kartı dizemiyorsunuz. Tüm kartlar bitince SHOP bölümünden reklem izleyerek yeni kartlar satın alabilirsiniz. Böylece card shuffle sort oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
azad kaya oyun çok güzel beyendim 2021-01-17 18:01:07
oyuncu ben en çok kupa bölümünü sevdim 2021-01-16 08:22:50
EYÜP oynamayın korkuç tur sizi yer ödünüz kopar 2020-06-16 17:10:42
ARDA ABİ OYUN ÇOK GÜZELOYNAYIN BAYILICAK LAR 2019-03-28 07:05:09
ELIF gec aciliyor amma guzel oyuna benziyor 2019-01-12 14:52:20
Yorum Yaz