Fal Açma Oyunu

Solitaire Klondike
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Fal Açma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fal açma oyunu başlarken CHOOSE GAME MODE sayfasında EASY kolay ve NORMAL mod seçenekleri bulunuyor. Kolay seçenekte kapalı olan yedek kartlar teker teker açılıyor. Normal seçenekte ise kartlar üçer üçer açılıyor.

Ekranın sağ tarafında tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı ve yedili şekilde 7 sütun halinde kartlar dizilmiştir. Bu kartlardan en alttaki açıktır. Diğerleri kapalıdır. Alttaki kart açıldıkça kapalı olanlar teker teker açılıyor. İskambil kartları karo, maço, kupa ve sinek kartlarından oluşuyor. Sinek ve maço siyah renklidir. Karo ve kupa ise kırmızı renklidir. Solitaire kartlarını farklı renklerin altına sıralı dizerek yerleştirebilirsiniz. Hamle yapacak kartınız kalmadığında sol üst köşedeki desteyi açıp kart kullanabilirsiniz.

Kartları "A" yazandan "K" yazana kadar sırayla dizip geleceğe bakma işlemi yapıyorsunuz. Kartları sol alt taraftaki kağıt koyma alanına sıralıyorsunuz. Her dizdiğiniz kart sonucunda puan kazanıyorsunuz. TIME kızmında bölümde geçirdiğiniz süre ve SCORE kısmında ise kazandığınız puan görünüyor. Tüm kağıtları en kısa sürede sütunlardaki kartları temizleyerek fal açma oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
ahmet gelebilir her an dikkatli olmak lazım 2024-03-09 12:15:02
emine avcı yakinlarimdan bana zarar gelir mi? 2024-02-01 09:45:47
Yorum Yaz