Batak Oyunu

Oh Hell
Tam Ekran

Batak Oyunu Nasıl Oynanır ?

Batak oyunu ekranı karşınıza ilk geldiğinde sol üst köşede bulunan MENÜ sayfasından NEW GAME butonuna tıklayın. Ekranın sol alt köşesinde bulunan kağıt KOZ olarak belirleniyor. Ekranda görünen mavi renkteki rakamlardan kaç sayı alacağınızı belirleyin.

Ekranın alt tarafında sizin kağıtlarınız görünüyor. Kağıtların üzerine tıklayarak masaya iskambil kağıtı atabilirsiniz. Yerde bulunan kağıtları kazanan tarafa vermek için TRICK WON BY ME - CLICK TABLE TO CONTINUE butonuna tıklayın. 10 seferin sonunda en fazla kağıdı kim toplarsa o eli o kişi kazanıyor.

Her el başında kazanabileceğiniz bir sayı söylüyordunuz. Eğer el sonunda ne eksik ne de fazla tam söylediğiniz rakam kadar sayı kazanırsanız ekstra 10 puan daha kazanıyorsunuz. Diyelim ki el başlarken siz alabileceğiniz sayı olarak 3 dediniz. El sonunda 3 sayı kazanırsanız ektra 10 puan da size oyun veriyor ve o elden toplamda 13 puan kazanıyorsunuz. Eğer 2 yada 4 sayı alırsanız da sadece kazandığınız sayı kadar puan alıyorsunuz. İlk kim 101 sayısına ulaşırsa batak oyununu o kazanıyor. Her elde rastgele gelen kozları takip edip alabileceğiniz tam alabileceğiniz sayıyı belirleyerek batak oynayın. Bu şekilde 101 sayısına daha çabuk ulaşabilirsiniz. 

 

Yorumlar
hakan oyun hata veriyor. sonlara doğru tek kart eksik görünüyor ve el bitiminde donuyor. devam etmiyor 2019-03-17 12:25:38
Yorum Yaz