Örümcek Solitaire Oyunu

Spider Solitaire Original
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Örümcek Solitaire Oyunu Nasıl Oynanır ?

Örümcek solitaire oyunu ile kağıtları A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, J, Q ve K dizilimine göre sıralayın. Başlarken kaç çeşit kağıt kullanacağınızı seçin. 

Bu seçilimi "EASY" tek çeşit, "MEDIUM" iki çeşit ve "HARD" dört çeşit kağıt türlerinden birini işaretleyerek yapın. Her türün kağıdını kendi üzerine sıralayarak örümcek solitaire oyunu oynayın. Amacımız en az hamle ile tüm kartları ekrandan temizlemek. Sağ alt köşede yeni desteler bulunuyor. Eğer ekranda hamle yapacak kartınız kalmadıysa yeni deste açarak örümcek solitaire oynayın. 

Yorumlar
nail tamer editor lütfen yazdıklarımı lütfen yayınlayın herkes görsün oyuncularla alay etmeyin. oyun oynarken oyuna müdahele ediyorsunuz oyun yarım kalıp tekrar yenioyun başlatıyorsunuz bu ne ahlaksızlık aynı reklamı 80 yada 90 sefer gösteriyorsunuz daha ne yapacagız paramızla durmadan oyun oynamayıp reklammı seyredecegiz 3 dakika oyun 9 dakika reklammı seyredecegiz ayıp ya kac sefer yazdım reklam kaldırdık diyorsunuz hiç reklam kaldırmadınız istemiyorsanız siteyi kapatın bizlerde oyuna girmeyelim ayrıca sizmi yapıyorsunuz yoksa goglemi yapıyor bunu bilmiyorum sizin oyunuzun sayenizde tiksindim interneti bile kapatmayı düşünüyorum 2024-03-20 19:03:10
TURGAY İYİ OYUN 2019-11-29 08:38:08
Yorum Yaz