Online Batak Oyunu

Spades Online
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Online Batak Oyunu Nasıl Oynanır ?

Online batak oyunu ile 52 kartlık iskambil kağıtlarıyla oynanıyor. Her oyuncuya eşit sayıda 13'er tane kağıt dağıtılıyor. Karşılıklı olarak oturan oyuncular bir takım oluşturuyorlar. Siyah maça olan kağıtlar her zaman KOZ olarak kullanılıyor. 

Kartlar dağıtıldığı zaman ekrana sarı renkte HOW MANY TRICKS CAN YOU TAKE yazan ve üzerinde rakamlar bulunan bir tablo geliyor. En az kaç sayı alacağınızı buradan seçerek online batak oyunu oynamaya başlayın. Eğer hiç sayı alamayacaksanız NİL yazan butona tıklayın.

Yere atılan kağıt türünden büyük bir kağıdı yere atarak sayı kazanın. Almayı tahmin ettiğiniz ve aldığınız sayılar ekranın alt tarafında TRICKS yazısının yan tarafında yazıyor. Karşılıklı oturan taraflar eş oluşturuyor. Eşler söyledikleri sayıyı ve fazlasını alırlarsa skorlarına söyledikleri sayının 10 katı kadar puan ekleniyor. Eğer söyledikleri sayıdan az el alırlarsa da söyleikleri sayının 10 katı kadar puana eksi yazılacaktır. Her elde söylediğiniz kadar sayıyı alıp rakibinizi eksiye batırarak online batak oyunu oynayın ve mücadeleyi kazanın.

Yorumlar
metin karşımdaki eşim rakibin kozuna oynuyo 2019-12-07 22:19:02
Yorum Yaz