Noel Hediyeleri Oyunu

Christmas Hurly Burly
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Noel Hediyeleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Noel hediyeleri oyunu; satr ve sütun başlarında bulunan sayılar kullanılarak oynanan bir zeka oyunudur. Oyun ekranı mavi kare bir alan, bu karelerden oluşan satır ve sütunların baş tarafındaki sayılardan oluşuyor. Satır ve sütun başlarındaki bazı sayılar tekli, bazıları da ikili yada üçlü şekilde bulunuyor. Bu sayılar; başlarında bulundukları satır yada sütundaki mavi kutulardaki gizlenmiş olan hediyeleri gösteriyor. 

Sizin ilk yapmanız gereken işlem sayılara hiç bakmadan ekrandaki satır ve sütündaki kareleri saymak olacaktır. Kare sayısına eşit olan satır ve sütunu belirleyerek o gruptaki bütün kutulara tıklayın. Böylelikle içinde garanti olan hediyeleri çıkartın. Sonra büyük sayılardan başlayarak hediyeleri bulmaya çalışın. 

Bazı sayıların ikili yada üçlü olduğunu söylemiştik. Bu sayılar bulunan satır ve sütunlarda hediyeler gruplara ayrılarak gizlenmiştir. Her bir grup arasında en az bir kare boşluk bulunuyor. Bu kurallara dikkatli bir şekilde uyarak noel hediyeleri oyunu oynayın ve tüm hediyeleri bulun.

Ekranın sol üst köşesinde bölümde geçirdiğiniz süre, bulmanız gereken hediye kutusu ve kalan can haklarınız görünüyor. YAnlışlıkla 3 defa hediye olmayan kutuya tıklarsanız yanıyorsunuz ve oyun bitiyor.

Yorumlar
süper bende beğendim arkadaşlar 2020-03-06 11:33:38
havin aynen sana katiliyorum super harika 2014-06-07 12:50:01
super super 2014-03-24 10:49:29
super super 2012-07-09 14:36:10
Yorum Yaz