Kamyona Eşya Yükleme Oyunu

Totally Reliable Delivery Stickman
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kamyona Eşya Yükleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kamyona eşya yükleme oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Her bölümde içi eşya dolu bir ev ve evin önünde de kasası açık bir yük kamyonu bulunuyor. Bölümlere sizinle beraber farklı renklerde karakterler de başlıyor. Her bir karakter evde bulunan koltuk, masa, tabure ve dolap gibi nesneleri tutup kasaya taşımaya çalışıyor.

Nesneleri almak için önce karakterinizi nesnenin yanına götürüp bekliyorsunuz. Bu sırada ekranda nesneyi tutma süresini gösteren bir dairesel grafik beliriyor. Bu grafik dolduğunda nesneyi tutmuş oluyorsunuz. Yeniden fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek nesneyle beraber hareket ediyorsunuz. Nesneyi evin dışına çıkartıp kamyon kasasının önündeki DROP yazan alana getiriyorsunuz. Nesneyi bu alana getirdiğinizde nesne kasaya konuyor ve puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları ekranın sol üst köşesinden ve bölümün tamamlanması için kalan süre ise ekranın sağ üst köşesinde görünüyor. Her bir nesne farklı puan değerine sahiptir. Bunun için evdeki büyük nesneleri tutup kasaya taşıyarak tek seferde daha çok puan kazanma şansınız olabiliyor. Rakiplerinizin puanlarını takip edip her zaman onlardan önde olmaya çalışarak kamyona eşya yükleme oyunu oynayın. Ayrıca bölümlerin süresi 60 saniyedir. Bu süreyi de dikkatli kullanıp bölümleri lider olarak tamamlayın.

Bölümleri bitirdiğinizde puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak karakterinize SHOP bölümünden şapka ve ayak izi satın alabilirsiniz. Böylece ev içinde daha hızlı yürüyerek rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz