Zorlu Arazi Oyunları

Zorlu arazi oyunları kategorimizde gerçek hayatta adrenalin ve heyecan gerektiren araba uygulamaları bulunmaktadır. Traktör, jip, kamyon, motor, tank ve diğer 4x4 arazi arabalarını engebeli yollarda kullanarak macera dolu anlar yaşıyorsunuz.

Uygulamalar genel olarak tehlikeli ve engelli parkurlarda bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yada bu tarz parkurlarda yük taşıma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Parkurlar engebelli ve tuzaklarla dolu olduğu için kullandığınız aracı devirmemeniz gerekiyor. Bunun için tepelerden aşağıya inerken yada dar yollardan geçerken aracın dengesini iyi kontrol etmeniz gerekiyor. Bu işlemleri yaparkan bölümü tamamlamak için verilen süreyi de iyi kullanmanız gerekiyor. Yani süre bitmeden parkurun sonundaki bitiş noktasına aracı ve yükü götürmeniz gerekiyor.

Bu uygulamalar sayesinde kendinizi gerçek bir şoför gibi hissedeceksiniz. Yük taşırken kamyon ve tır şoförlerinin dar ve tehlikeli yollarda karşılaştıkları zorlukları aynen yaşayacaksınız. Kendinizi bir simülasyon içinde hissederek zorlukları aşmak ve aracı kontrol etmek için kamyon şoförleri gibi fikir yürütmeniz gerekecek. Jip sürerken de çamurlu ve sulu parkurlarda aracı batırmadan yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Her bir uygulamada ayrı bir heyecam ve macera yaşayarak zorlu arazi oyunları oynayabilirsiniz.

En Güzel Zorlu Arazi Oyunları

Tüm Zorlu Arazi Oyunları

1 2 »