Kargo Oyunu

The Cargo
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kargo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kargo oyunu oynarken bilgisayarlarda "A, S, D, W" ve yön tuşlarını kullanarak hem vinci hem de arabayı kullanıyorsunuz. SPACEBAR boşluk bırakma tuşuyla da vincin mıknatısını kontrol ediyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde sağ sol, yukarı aşağı ve tutma bırakma butonları kullanılarak gerçekleştiriliyor.

Her bölüm 2 aşamadan oluşuyor. İlk aşamada vinci kontrol ederek kamyonun kasasına yükleri yerleştiriyorsunuz. Vinci yüklerin üstüne getirip, vincin mıknatıslık özelliğini kullanarak yükleri kamyonun kasasına götürüyorsunuz. Sonra da mıknatıslık özelliğini iptal ederek yükleri kasaya yerleştiriyorsunuz. İkinci aşamada zorlu parkurda kamyonu sürüyorsunuz. Kasadaki yükleri parkurun sonundaki depoya götürerek bölümü tamamlıyorsunuz. Her bölümde farklı yükler ve farklı parkurlarda yük taşımacılığı yaparak kargo oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Her bölüm sonunda para ödülü kazanıyorsunuz. Biriktirdiğiniz paralarınızla GARAGE bölümünden kamyonun motorunu, tekerleklerini ve kasasını geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha kolay tamamlama fırsatına sahip olursunuz.

 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz