Tır Oyunları

Tır oyunları kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde 18 tekerlekli uzun araç ve kamyon sürme olanaklarına sahip oluyorsunuz. Her bir uygulamada kendinizi bir kamyon sürme simülasyonu içinde bularak park etme ve yük taşıma işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz.

Uygulamalar bölümlerden oluşuyor. Her bölümü tamamlamanız için yapmanız gereken görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bölümlerde karşınıza çıkan parkurlar dar ve engelli yollardan oluşuyor. Yollar üzerinde bariyerler, engeller ve tuzaklarda bulunuyor. Kullandığınız araç engellere çarparsa yada tuzaklara yakalanırsa hasar görüyor. 

Kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak yük taşıma, sürüş simülasyonu, yarış yapma ve park etme işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Yük taşıma uygulamalarında kamyonun kasasına konan eşyaları yada yükleri yere düşürmeden istenilen yere götürmeniz gerekiyor. Eğer yükler yere düşerse yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Sürüş simülasyonu uygulamalarında aracı düz ve dağ yollarında kullanarak parkurun sonundaki bitiş noktasına götürmeye çalışıyorsunuz. Kamyonu devirmemek için manevralar yapıyorsunuz. İleri geri manevralar yaparak dar ve virajlı yollardan geçiyorsunuz. Yarış yapma uygulamalarında ise asfalt ve patika yollarda kamyon yarışları yapıyorsunuz. Rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşarak bölümleri birincilikle tamamlıyorsunuz. Son olarakta park etme uygulamalarında ise kamyonu parkur üzerindeki işaretli alana götürüp park ediyorsunuz. Bütün uygulama çeşitlerinde bölümleri tamamlamak için kısıtlı bir süre veriliyor. Ayrıca bir çok uygulamada ekranda direksiyon ve vites kolu bulunuyor. Bu şekilde direksiyonu kullanıp vites değiştirerek kendinizi gerçek bir kamyon şoförü gibi hissedeceksiniz.

Uygulamalar 3D teknolojisi kullanılarak tasarlandığı için kamyon içi ve dışı görüntüler günlük hayattaki gerçek görüntülere çok yakındır. Bu sayede kategorimizde bulunan uygulamaları kullanırken gerçek hayatta yapabileceğiniz işlemlerin hepsini bilgisayar yada telefon başında da gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaların bir çoğu cep telefonu ve mobil tabletlerde de rahatlıkla açılabilmektedir. Tır oyunları oynarken şehirler arasında yolculuk yapıp para kazanabilirsiniz ve yeni araçlar satın alabilirsiniz. Böylece eşsiz bir sürüş deneyimi kazanarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Tır Oyunları

Tüm Tır Oyunları

1 2 »