Hayvan Taşıma Oyunu

Wild Hunt Transport Truck
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hayvan Taşıma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hayvan taşıma oyunu kamyon sürme ve keskin nişancı tüfeği ile ateş etme olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. İlk önce hayvanat bahçesindeki kafeslerinden kaçan canlıları bulmaya çalışıyorsunuz. Kasasında kafes bulunan kamyonu sürerek vahşi canlıların bulundukları yere gidiyorsunuz. Kamyonu bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak sürüyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranda bulunan gaz fren ve sağ sol butonlarına tıklayarak sürme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Kamyonun üst tarafındaki OK işaretini takip ederek kacan canlının yanına gidebilirsiniz. Ekranda görünen YEŞİL renkli ışığın yanına gittiğinizde kamyonu durduruyorsunuz.

Kamyondan inip elinize keskin nişancı silahını alıyorsunuz. Hedef butonuna tıklayarak silahın dürbününü açıyorsunuz. Fare yada parmağınızı ekranda sürükleyerek silahın yönünü değiştiriyorsunuz. Silahın namlusunu canlının üzerine denk getirdiğinizde KURŞUN butonuna tıklayarak ateş ediyorsunuz ve bu durumda canlıyı bayıltıyorsunuz. Bayılan canlıyı kamyonun kasasına yükleyip kafesine geri taşıyarak bölümü tamamlıyorsunuz.

Hayvan taşıma oyunu oynarken canlıları bulup kafeslerine koymak için toplam 90 saniye süre veriliyor. Ekranın üst tarafından kalan süreyi takip edebilirsiniz. Canlıları kafese koyup bölümü tamamladığınızda para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak SHOP bölümünden yeni kamyon ve tırlar satın alabilirsiniz.

Yorumlar
MAHMUT GÜZEL 2024-05-01 06:25:26
Yorum Yaz