Dağ Kamyonu Oyunu

Monster Truck Montain Offroad
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Dağ Kamyonu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dağ kamyonu oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullarak arabayı sürüyorsunuz. SPACE boşluk bırakmaya tıklayarak el frenini çekiyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sağ sol ve gaz fren pedallarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

CHECKPOINT MODE ve FREE MODE olmak üzere 2 farklı sürüş bölümü bulunuyor. CHECKPOINT MODE bölümlerinde süre bitmeden ışıklı kapılardan geçerek parkuru tamamlıyorsunuz. Her bölüm sonunda para puanı kazanıyorsunuz. Kalan süre ve kazandığınız puan miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz. Süre bitmeden parkurun bitiş noktasına ulaşamazsanız yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlayarak dağ kamyonu oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

FREE MODE bölümlerinde arabanın üst tarafındaki yeşil oku takip ederek parkuru tamamlamanız gerekiyor. Ekranın sağ üst köşesindeki süre bitmeden görevi tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapabilirsiniz. Kazandığınız puanları kullanarak GARAGE bölümünden yeni arabalar satın alabilirsiniz.

Yorumlar
cavid cok guzel oyun 2023-05-19 07:55:19
Yorum Yaz