Asker Arabası Oyunu

Truck Offroad Drive Heavy Transport
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Asker Arabası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Asker arabası oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ alt köşesindeki gaz ve fren pedallarına basıyorsunuz. Sol alt köşedeki sağ sol ok butonlarına tıklayarak ta aracı yönlendiriyorsunuz.

Aracın üst tarafındaki OK butonu yönünde sürme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Parkur engebeli dağlık bir araziden oluşuyor. Parkurda ilerlerken karşınıza parlak renkli kemerler çıkıyor. Aracı bu kemerlerin içinden geçirerek doğru rotada gittiğinizden emin oluyorsunuz. Parkurun sonundaki kırmızı ışıklı bölgeye ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Her bölümde farklı bir görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bazı bölümlerde sadece aracı parkurun sonuna götürmeye çalışıyorsunuz. Bazılarında kasada bulunan aracı yada arkadan çektiğiniz aracı götürmeye çalışıyorsunuz. Götürmeye çalıştığınız araçlar yada sizin kullandığınız araç devrilirse yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlıyorsunuz. Bölümleri tamamlamak için ekranın sol üst köşesinde de görünen süre veriliyor. Bu süre bitmeden ve hiç kaza yapmadan bitiş noktasına ulaşarak asker arabası oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. Ekrandaki yenile butonuna tıklayarak devrilen yada çukura düşen aracınızı yeniden parkura sokuyorsunuz. Fotoğraf makinesi butonuna tıklayarak ta kamera açısını değiştiriyorsunuz. Sağ taraftan ise hızınızı takip edebilirsiniz.

Yorumlar
muhammed can dirgenci çok güzel 2020-09-11 04:47:22
Yorum Yaz