Tank Oyunları

Tank oyunları kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak kendinizi gerçek bir savaş alanında bulacaksınız. Zırhlı aracınızı kontrol ederek tüm savaş alanını dolaşıyorsunuz.

Bazı uygulamalarda bulunduğunuz bölgeyi düşman birliklerine karşı savunuyorsunuz. Düşman birlikleri havadan ve karadan askeri üssünüze saldırı yapıyor. Sizde zırhlı aracınızın namlusunu kontrol ederek düşman uçaklarına ve tanklarına ateş edip onların hepsini etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Bazı uygulamalarda zırhlı aracın içine girip savaş alanında düşman avına çıkıyorsunuz. Düşman araçlarını gördüğünüzde namluyu çevirip nişan alıyorsunuz ve hedefe ateş ediyorsunuz. Bunu yaparken de düşmanın ateşlerinden kaçıp kendinizi koruyorsunuz. Bazı uygulamalarda ise askerleri zırhlı aracın içine bindirip güvenli bir şekilde savaş alanına götürüyorsunuz. Her bir uygulamada farklı bir macera ve adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.

Uygulamalardaki grafikler 3d teknolojisi kullanılarak tasarlandığı için kendinizi gerçek bir savaş simülasyonu içinde bulacaksınız. Her bölümü tamamlamak için yapman gereken görevler bulunuyor. Bunun için bir komutan gibi stratejik kararlar verip saldırı planları geliştirmeniz gerekecektir. Düşmana tuzaklar ve pusular kurup onları yok ederek savaşı kazanmanız gerekiyor. Tank oyunları oynarken nükleer füzeler ve lazerler gibi son teknoloji ürünü askeri silahları kullanıyorsunuz. Böylece hem ikinci dünya savaşı dönemi teknolojisi hemde günümüz teknolojisini kullanarak modern savaş konusunda uzman olabilirsiniz.

En Güzel Tank Oyunları

Tüm Tank Oyunları

1 2 »