Tank Savaşı 2 Oyunu

Tank Attack
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tank Savaşı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tank savaşı 2 oyunu oynarken bilgisayarlarda  "A, D" ve sağ solyön tuşları ile hareket edip ve "W, S" ve yukarı aşağı yön tuşlarıyla namlunun ucunu hareket ettiriyorsunuz. SPACEBAR boşluk bırakma tuşuyla ateş ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki sağ sol butonlarına tıklayarak zırhlı aracı ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Yukarı aşağı butonlarına tıklayarak namlunun ucunu ayarlayıp nişan alıyorsunuz. Sağ taraftaki butona tıklayarak ta ateş ediyorsunuz.

Menü sayfasından önce SOVIET Sovyet Rusya ve GERMAN Almanya olmak üzere ordunuzu seçiyorsunuz. Sonra SURVIVAL meydan muharebesi ve BASE DEFENCE kale koruma olmak üzere saldırı çeşidini seçiyorsunuz.

Survival bölümlerinde muharebe alanında ilerlerken karşınıza düşman zırhlıları çıkıyor. Düşman zırhlılarına ateş ederek onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Parçalara ayırıp yok ettiğiniz her düşman zırhlısı için hem para hem de mekanik malzeme ödülü kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafından kasanızda biriken para ve mekanik malzeme sayısını takip edebilirsiniz. Mekanik malzemelerinizi kullanarak UPGRADE Kısmından zırhlı aracınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz. Paralarınızı kullanarak ta yeni ve daha güçlü zırhlı araçlar satın alabilirsiniz. Her zırhlı aracın üst tarafında kalan enerjileri görünüyor. Enerjisi sıfırlanan zırhlı araçlar parçalanarak yok oluyor. 

Base Defence seçeneğinde ekranın sol tarafında sizin karargahınız ve sağ tarafında ise düşman karargahı bulunuyor. Düşman zırhlılarını parçalayıp karargahınızı yok ederek bölümü tamamlıyorsunuz. Her iki ordunun da kalan güçleri ekranın üst tarafında görünüyor. Her yeni bölümde farklı bir düşman bölgesine saldırarak tank savaşı 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
mustafa yıldız güzel oyun 2022-06-04 07:18:00
xeyal guzel 2022-05-04 18:19:30
cellat evet gözel 2021-07-20 07:12:31
caca gözel 2018-08-18 10:03:44
Yorum Yaz