Tank Savaşı 2 Oyunu

Tank Off
Tam Ekran

Tank Savaşı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tank savaşı 2 oyunu oynarken "A, S, D, W" ve yön tuşları ile hareket edip ve SPACEBAR boşluk bırakma tuşuyla zıplıyorsunuz. SHIFT tuşuyla daha hızlı ilerliyorsunuz. FArenin sol tuşuna tıklayarak ateş ediyorsunuz.

Menü sayfasında NEW ACCOUNT butonuna tıklayarak kayıt yapabilirsiniz. Böylece geliştirdiğiniz tankları sonraki denemelerinizde de kullanabilirsiniz. Kayıt yaptırmak istemiyorsanız ve hemen tank savaşı 2 oyunu oynamaya başlamak istiyorsanız PLAY AS GUEST butonuna tıklıyorsunuz. İkinci menü sayfasında odalar bulunuyor. Boş olan bir odaya girerek savaşa başlayabilirsiniz.

Ekranın üst tarafında bölümün bitmesine kalan süre ve düşman araçlarının bulunduğu yönü gösteren bir ok bulunuyor. OK işaretini takip edip düşman bölgesine ulaşıyorsunuz. Sonra da fareyi hareket etttirip düşman birliklerine nişan alıyorsunuz. Sol tuşa tıklayarak ta ateş ediyorsunuz. Sizin kalan enerjiniz ekranınalt tarafında düşman araçlarının kalan enerjisi de hemen üst taraflarında görünüyor. Öldüğünüzde haritanın herhangi bir noktasından yeniden doğuyorsunuz. Süre sonunda düşman takımından daha çok sayıda tankı yok ederek savaşı kazanıyorsunuz. Her araç yok ettiğinizde puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla yeni araçlar satın alabilirsiniz yada mevcut aracınızın hız, zırh ve atış gücü gibi özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Yorumlar
xeyal guzel 2022-05-04 18:19:30
cellat evet gözel 2021-07-20 07:12:31
caca gözel 2018-08-18 10:03:44
Yorum Yaz