Sinir Küpü 2 Oyunu

Box Run
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sinir Küpü 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sinir küpü 2 oyunu oynarken yön tuşlarını kullanarak dikdörtgen nesneyi ileri geri veya sağa sola hareket ettiriyorsunuz. 2 kare boyunda oluşan dikdörtgen cismi yatay ve dikey şekilde yuvarlayıp dik olarak delikten aşağı düşürerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Nesnenin yuvarlandığı platform kare alanlardan oluşuyor. Bazı karelerin üzerinde "O" ve "X" rakamları bulunuyor. Küpü "O" ve "X" karakterinin olduğu kareye getirdiğinizde platformlar arasına yeni bir yol çiziyorsunuz. Cismi bu yeni yoldan geçirerek diğer platforma geçiş yapıyorsunuz.

İlerleyen bölümlerde platforma kırmızı renkli bloklarda geliyor. Kırmızı renkli alanda küpü dikey konuma getirdiğinizde tüm platform parçalanarak yok oluyor ve siz boşluktan aşağıya yuvarlanıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde platform daha zorlu bir hal alıyor. Bunun için her bölümde zeka seviyenizi ve düşünme becerilerinizi daha da zorlayıp bölümleri en az hamlelerle bitirerek sinir küpü 2 oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
Ege Kardeş zaten oyunun adı ''Sinir Küpü'' 2023-02-16 10:38:00
Buse bu arada ilkim ama oyun çokda güzel sayılmaz sinir oldum ama ona rağmen orta seviyede kolay ve zor 2022-02-27 13:41:06
Yorum Yaz