Balıkçılık ve Yaşam Oyunu

Fishing Life
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balıkçılık ve Yaşam Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balıkçılık ve yaşam oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrandaki "CASTING" butonuna tıklayarak oltayı denize atıyorsunuz. Oltanız denizin dibine gidip tekrardan yukarı doğru çıkarak tekneye dönüyor. Denizde farklı büyüklüklerde ve farklı cinslerde canlılar bulunuyor. Oltanıza takılıp yakaladığınız canlıların cins ve büyüklüklerine göre para değeri sahiptir. Yakaladığınız canlıları "PUT IN AQUARIUM" butonuna tıklayarak akvaryum içine koyup saklayabilirsiniz. Yada "SELL" butonuna tıklayarak satıp paraya çevirebilirsiniz. Yakaladığınız canlıların cins ve para değerini ekranda görünen pencereden öğrenebilirsiniz.

Kasanızda bulunan paraları kullanarak "UPGRADE" bölümünden oltanızın gücünü "POWER", oltanıza takacağınız yem türünü "LENGTH" ve oltanızın denizde inebileceği derinlik mesafesini "DEPTH" ayarlayabilirsiniz. Böylece denizin dibinde bulunan daha büyük canlıları yakalayarak daha çok para kazanabilirsiniz. Kasanızda bulunan para miktarını da ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca paralarınızı kullanarak "BAIT" kısmından daha büyük canlı türününe ait kanca satın alabilirsiniz. "FIGURE" kısmından da karakterinizi geliştirebilirsiniz. Teknede canlıları yakalarken paralarınızı harcayarak karakterinizin evini de tamir edip geliştirebilirsiniz.Balıkçılık ve yaşam oyunu oynarken kazandığınız her parayı oltanızı geliştirmek için harcarsanız daha büyük canlıları yakalayabilirsiniz. Mobil marketlerde  Fishing Life adıyla da bulunan bu uygulama ile kendinizi gerçek bir avcı gibi hissedip eğlenceli ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
hatice iyi 2020-10-02 05:22:04
ronaldo GUZEL 2020-07-13 13:17:51
gizli adam abi efsane 2020-04-17 15:22:59
murat çok güzel oyun 2020-01-15 15:33:57
Yorum Yaz