Feed Us 4 Oyunu

Feed Us 4
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Feed Us 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Feed us 4 oyunu ile kapalı ve zincirlerle sıkıca bağlanmış bir tahta kutunun içinde uçakla yolculuk yapıyorsunuz. Uçakta aynı zamanda yolcularda bulunuyor. Fareyi ileri geri hareket ettirerek önce zincirleri kırıp kutuyu parçalayın ve dışarı çıkın. Sonra da etraftaki düğmelere basıp pervaneleri durdurarak uçağın okyanusa düşmesini sağlayın. Bu şekilde maceraya başlayın.

Uçakta bulunan ve okyanusa düşen yolculara kurban diyoruz. Kurbanın ingilizcesi "VICTIM" dır. Her bölümü başarıyla bitirmeniz için gerekli olan sayıda kurbanı yiyip kanlarını sağ tarfta bulunan şişeye doldurmanız gerekiyor. Ekranın sol tarafında kalan süreniz görünüyor. Denizin dibinde bulunan midyeler ve sandıkları açarak ek süreler kazanabilirsiniz.

Menü sayfasındaki "GO" butonu oyuna başlamanızı sağlıyor. "UPGRADES" butonu ile pirananızı geliştiriyorsunuz. Bu menüden piranaya ekstra diş, koku almak için daha gelişmiş burun, yüzgeç gibi özellikler ekleyerek balığınızı geliştirebilirsiniz. "OBJECTIVES" menüsünden ise o anki bölümü bitirmemiz için gerekli olan görev yazıyor. Örneğin "EAT 4 VICTIMS" yazıyorsa bu şu demektir. Bu bölümü bitirmek için en az 4 tane kurbanı parçalayıp yemeniz gerekiyor. Sürenizi dikkatli kullanıp hatta ek süreler kazanıp denizdeki tüm yolcuları yiyerek feed us 4 oyunu oynayın.  

Yorumlar
Eray BLOOD yazarak kan elde edebilirsiniz ve geliştirme yapabilirsiniz iyi oyunlar 2019-10-20 19:29:21
subzero bu ne biçim oyun 2019-02-20 10:42:39
Yorum Yaz