Balık Oyunları

Balık oyunları kategorimizde balık tutma, avlama, deniz canlılarını yiyip bedenini büyütme ve su parklarında gösteri yapma uygulamalarını bir arada toplamaya çalıştık. Av yapma uygulamalarında denizde veya gölde olta avcılığı denemeleri yapıp tecrube kazanıyorsunuz. Bu tarz uygulamalar sayesinde misine sarma, oltanın ileri doğru fırlatma ve oltaya yem takma becerileri kazanıyorsunuz. Canlıların oltaya vuruşlarını gerçek hayattaki gibi hissedip hemen misineyi yavaş yavaş sararak av yapmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Yada teknede bulunan balıkçıları kontrol ederek verilen kısa sürede en büyük ve en fazla sayıda canlıyı yukarı doğru çekmeye çalışıyorsunuz.

Aynı zamanda tüm zamanların en korkunç köpek balığı oyunlarını da bu kategoriye topladık. Denizlerde dolaşıp diğer hayvanları yiyerek gövdenizi büyütüp daha korkunç bir görüntüye sahip olarak karanlık suların tek hakimi oluyorsunuz. Sahillerde tatil yapan insanları, binaları, tekne ve gemileri yiyerek dünyaya korku salıyorsunuz.

Tüm dünya tarafından merakla izlenen yunus gösterilerini de sizin için bu kategoride topladık. Bu uygulamalarda yunusları kontrol edip yanan halkaların içinden geçirip plastik toplara vuruyorsunuz. Tirübünlerde heyecanla izleyen seyircilere unutulmaz dakikalar yaşatıp eğlendirerek ödül kazanıyorsunuz. Balık oyunları oynarken her bir uygulamada farklı bir macera ve heyecan yaşayarak eğlenceli zaman geçireceksiniz. 

En Güzel Balık Oyunları

Tüm Balık Oyunları

1 2 »