Balık Yakalama Oyunu

Fun Fishing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balık Yakalama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balık yakalama oyunu oynarken tutmak istediğin canlının üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak ağ atıyorsunuz. Ekranın alt tarafında bulunan ağ atma zıpkını sayesinde av işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Tuttuğunuz her canlı için puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puan ve bölümü tamamlamak için verilen süre sağ üst köşede görünüyor. Puan kazandıkça sol üst köşedeki bölüm göstergesi yavaş yavaş doluyor. Bomba, elektrik şoku ve kimyasal silah kullanarak tek seferde daha fazla canlı tutma işlemi yapabilirsiniz.

İlk başta küçük sarı canlıları avlayarak puan topluyorsunuz. Attığınız ağlar daha büyük canlılara etki etmiyor. Puanlarınızı kullanarak sağ alt köşedeki alışveriş arabası butonuna tıklayarak daha büyük zıpkın ve bomba, elektrik şoku ve kimyasal silah satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü bir şekilde başlayarak balık yakalama oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

İlk açılış sayfasında BEGINNER başlangıç, AMATEUR amatör, PRO PLAYER profesyonel ve KILLER uzman olmak üzere seviyeler bulunuyor. Her 10 bölüm geçtikçe seviye atlıyorsunuz. İlerleyen seviyelerde daha büyük canlıları avlayarak tek seferde daha çok puan kazanabiliyorsunuz. Mobil marketlerde Fun Fishing adıyla da bulunan bu uygulamayla eğlenceli zaman geçirmenizi dileriz.

 

Yorumlar
SARI KIRMIZI ÇOK GÜZEL 2022-06-07 12:56:25
Yorum Yaz