Balık Yakalama Oyunu

Tiny Fishing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balık Yakalama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balık yakalama oyunu olta ve ağ ile avlanma olmak üzere 2 farklı şekilde karşınıza çıkıyor. Her iki seçeneği de oynarken tutmak istediğin canlının üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak ağ yada olta atıyorsunuz. Tuttuğunuz her canlı için 1 puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puan ve kalan süre ekranın sol üst köşesinde görünüyor.

Olta ile tutma bölümünde deniz canlılarını teker teker avlıyorsunuz. Ağ ile tutma bölümünde ise deniz canlılarını ikişer, üçer hatta dörder dörder avlıyorsunuz. Bu durumda ağ ile avlanma bölümlerinde daha kısa sürede daha çok canlıyı tutarak daha yüksek puan kazanıyorsunuz. Avlanma sırasında denizde bulunan hazine sandıklarını açarak ek puan ve süre kazanabilirsiniz. Eğer süreniz sıfırlanırsa bölüm tamamlanıyor. Bu durumda en baştan balık yakalama oyunu oynamaya başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Deniz analarını yakalarsanız puan kazanamıyorsunuz ve deniz anaları da balıkçı pengueni siyah boya ile boyuyor. Denizden köpekbalıkları geçerken ağ veya olta atamıyorsunuz. Yeniden ağ veya olta atmak için köpekbalığının geçmesini beklemek zorundasınız.

 

Yorumlar
SARI KIRMIZI ÇOK GÜZEL 2022-06-07 12:56:25
Yorum Yaz