Buzda Balık Tutma Oyunu

Ice Fishing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Buzda Balık Tutma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Buzda balık tutma oyunu oynamaya başlarken önce PLAY tuşuna basıp göl üzerinde avlanma yapacağınız konumu seçiyorsunuz. Kırmızı renkli bayrağı avlanma noktanıza saplayıp av için küçük bir delik açıyorsunuz. Sağ alt köşedeki NEXT butonuna tıklayarak avlanma işlemine başlıyorsunuz.

Ekranın sağ tarafındaki yukarı ve aşağı butonlarına tıklayarak oltayı göle daldırıp yukarı doğru çekiyorsunuz. İlk başta başlangıç olarak 300 $ para veriliyor. Bu parayı kullanarak sol üst köşeden yem satın alıp oltanın ucuna takıyorsunuz. Sonra da oltayı göle daldırıp avlanma işlemine başlıyorsunuz. 

Balıkları yakaladığınızda sol üst köşedeki balık resminin içindeki yeşil alan kırmızıya dönüşmeden balığı gölün üzerine çıkarmanız gerekiyor. Canlılar oltanın ucunda çırpınarak kurtulmaya çalışıyor. Canlıları kaçırmadan dışarı çıkartıp para kazanıyorsunuz. Kazandığınız para miktarı ekranın sol üst köşesindeki CASH kısmında görünüyor. Bu paraları kullanarak yeni yemler satın alabilirsiniz. Bu şekilde daha büyük canlıları yakalayıp tek seferde daha çok para kazanarak buzda balık yakalama oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Mobil marketlerde Ice Fıshing adıyla da bulunan bu uygulamayla gerçek macera dolu anlar yaşamanızı diliyoruz.

 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz