My Shark Show Oyunu

My Shark Show
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

My Shark Show Oyunu Nasıl Oynanır ?

My shark show oyunu bilgisayarlarda "A, S, D, W" ve yön tuşları kullanılarak oynanıyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyip köpek balığını kontrol ederek aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

Ortasında büyük bir havuz ve etrafında tiribünlerin olduğu gösteri merkezinde seyircilere keyifli anlar yaşatmaya çalışıyorsunuz. Toplamda 18 bölüm bulunuyor ve her bölümde kendi içersinde farklı aşamalardan oluşuyor. Her aşama sonrasında puan kazanıyorsunuz. Aşamaları tamamladıkça ödül olarak balık alıyorsunuz. Topladığınız puanlarla OUTFITS bölümünden daha hızlı ve daha güçlü köpek balığı satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha kolay tamamlayarak my shark show oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Gösteri sırasında havuz içinde ve dışında bulunan et parçalarını topluyorsunuz. Kayıktaki yada sört tahtası üzerindeki insanları suya düşürerek parçalara ayırıyorsunuz. Ateş çemberlerinin yada plastik halkaların içinden geçerek izleyicilere köpek balığı gösterisi yapıyorsunuz.

 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz